+420 382 214 176
info@realitymatulka.cz

Celkem 21 fotografií, zobrazit všechny
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Albrechtice nad Vltavou, okres Písek

Prodej rodinného domu Údraž - Albrechtice nad Vltavou

Popis nemovitosti:

Exkluzivně v zastoupení majitele nabízíme tento samostatně stojící jednopodlažní rodinný dům, který se nachází v klidném prostředí Údraže. Jedná se o jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají trvalé bydlení nebo rekreaci nedaleko řeky Vltavy.
Tento rodinný dům disponuje jednou bytovou jednotkou o velikosti 3+1. Interiér nabízí prostornou kuchyni, obývací pokoj, ložnici, další pokoj, vstupní chodbu, samostatné WC a koupelnu se sprchovým koutem. Vybavení s nábytkem je součástí prodeje. Dále k domu náleží dílna, kotelna a drobné hospodářské stavby, které vytvářejí užitečný prostor pro vaše potřeby. Vejminek se třemi místnostmi , vstupní chodbou a uzavřený dvůr, který přidává na soukromí a pohodlí. Dům je vybaven vlastní studnou s domácí vodárnou a odpad je sveden do odpadní jímky. Pro vytápění je zde ústřední topení s kotlem s automatickým zásobníkem na uhlí nebo pelety. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Podlahy jsou pokryty dlažbou v chodbě a koupelně, v kuchyni pak najdete lino a v pokojích kvalitní parkety. Okna jsou plastová, což zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Střecha je sedlová, krytá taškami na latě.
Celková výměra pozemků činí 612m2. Součástí nemovitosti je také samostatně stojící zděná garáž o výměře 21m2, která je ideální pro parkování vašeho vozidla a poskytuje další úložný prostor.
Lokalita Údraž je situována pouhých 3,5 km od obce Albrechtice nad Vltavou a 18 km od města Písek, 14 km od města Týn nad Vltavou, což vám poskytuje pohodlný přístup ke všem potřebným službám a vybavení. Díky blízkosti řeky Vltavy budete mít také možnost vychutnat si přírodní krásy a různé outdoorové aktivity.
 

Cena:
2.396.000 ,-
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Adresa:
Albrechtice nad Vltavou
Plocha pozemku:
621 m2
Stav objektu:
Dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Centrum obce
Komunikace:
Asfaltová
Číslo nemovitosti:
082023
Typ certifikátu:
vyhláška č. 78/2013 Sb.
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Prodejce:
Michael Staněk
telefon: +420777065650
info@realitymatulka.cz

Máte dotazy? Nezávazně nás kontaktujte!

* Vaše jméno a příjmení * Váš vzkaz
* Email pro odpověď
* Telefon
Odesláním dotazu zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů.